inşaat projeleri ve kentsel dönüşüm

Gökdemir Yapı ve İnşaat


Gökdemir Yapı faaliyetlerine 1975 yılında başlamıştır. O tarihten günümüze inşaat sektöründe hizmet vermekte olan Sayın “ Nurettin GÖKDEMİR ” tarafından kurulmuş olan Gökdemir Yapı 2. kuşak çocukları tarafından inşaat sektöründeki faaliyetlerini devam ettirmektedir.


Gökdemir Yapı kurulduğu günden beri sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Gökdemir Yapı ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir..


Gökdemir Yapı;


İnşaat ve Yapı sektöründe veren ve uzman kadroya sahip olan şirketimiz;
İstanbul (Bahçelievler, Avcılar ,Eyüp, Esenyurt, Zeytinburnu, Çatalca),
Ankara, Manisa, Aksaray, Çerkezköy, Tekirdağ ve Bursa’da projelere imza atmıştır.


inşaat projeleri

Gökdemir Yapı; firmamız kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede İnşaat ve Yapı sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.


Araştırmacı, yenilikçi kimliği ve ince detaylar üzerinde titizlikle durması sayesinde GÖKDEMİR YAPI kuruluşundan bu yana çağdaş yaşam alanlarının altına imza atmaya devam etmektedir.